Background
Dikimhane Kültürü

Faruk Saraç’ın Çeyrek Asrı Aşkın Dikim Ustalığını Ve En Üst Düzey Kumaş Ve Malzeme İle Birleştiren Dikimhanesi, Sizin İçin Sadece İyi Bir Takım Elbise Ya Da Ceket Hazırlamaz. Faruk Saraç Sizi En İyi Yansıtan Stili Tasarlar. Bu Süreçte Vücut Tipinize En Uygun Kalıp, Karakterinizi En İyi Şekilde Temsil Eden Renkler Ve Kumaşlarla Birleşir. İş Ve Sosyal Çevrenizde Fark Yaratacak Bütünleşik Bir Yaşam Tarzı Dikilir.

Ayrıcalıklı Stiller

Faruk Saraç, Kişiselleştirilmiş Servisin Son Noktasını İfade Eder. Dikimhaneden Çıkan Sanat Eserleri, Her Yıl Sadece Az Sayıda Ayrıcalıklı Beyefendiler İle Buluşur. Faruk Saraç’ın Stilini İlmek İlmek Tasarladığı Özel İsimler Sınırlıdır. Bu Değerli Listede Yerinizi Almak İçin Randevu Formunu Doldurabilirsiniz.

Kişiye Özel Dikim

Kişiye Özel Dikim, Stil Terziliği Ya Da En Bilinen İsmiyle Haute Couture… Modanın En Üst Düzeyini İfade Eden Haute Couture, Sadece Üstünüze En İyi Oturan Kalıbı Yaratmak Değildir. Fransızcadan Gelen Bu Sihirli Tanım Gerçekte İnce Bir Zevk İle El İşçiliğinin Birleşimini Temsil Eder. Bu Nedenle Kişiye Özel Dikim Bir Sanattır.